اولویت بامدادفوم

چرا تولید مصالح ساختمانی با کیفیت و استاندارد اولویت بامداد فوم می باشد؟

هدف از توجه به کیفیت در شرکت تولید مصالح ساختمانی بامداد فوم رسیدن به رضایت مشتری است و به قولی فرآیند تولید انواع پلاستوفوم ماننده یونولیت سقفی و دیواری، ورق یونولیت، خرپا، تیرچه، شاسی میلگردی و هر یک از انواع مصالح ساختمانی به روز دیگر باید از رضایت مشتری شروع شود و به رضایت مشتری هم ختم شود.

کیفیت مصالح باید از دیدگاه مشتری و مهندسین ساخت و ساز نگریسته شود لذا کیفیت همان چیزی است که ارزش مصالح را در نزد مشتری بالا می برد.

کیفیت مصالح ساختمانی، قیمت یونولیت و ارزش خرید انواع یونولیت سقفی و دیواری، تاثیر کاملا مستقیمی بر میزان رضایت مشتری های بامداد فوم دارد و رضایت مشتری نیز یعنی وفاداری و بازگشت او در پروژه های بعدی. رضایت یک مشتری پس از استفاده از بلوک های پلاستوفومی با کیفیت و استاندارد است که حاصل می شود. چرا که احساس رضایت مثبت رابطه مستقیمی با سطح انتظارات مشتری و کیفیت مصالح ساختمانی دارد. چنانچه مصالح مطابق با سطح انتظارات او باشد، احساس رضایت خواهد کرد و در صورتی‌که کیفیت ارائه شده فراتر از سطح انتظار او باشد، مشتری حس ذوق زدگی و رضایت بیشتری خواهد کرد.

 

علت تلاش بامداد فوم برای جلب رضایت مشتری

  1. منجر به خرید مجدد مصالح ساختمانی از جمله خرید یونولیت سقفی و دیواری، تیرچه، شاسی میلگردی و خرپا در پروژه های بعدی می شود.
  2. توجه مشتری به سایر محصولات بامداد فوم جلب می شود و نسبت به خرید آنها نیز اقدام می کند.
  3. انواع یونولیت های سقفی و دیواری ما را به دیگران پیشنهاد می کند( که یکی از بزرگترین دستاوردهای کسب رضایت مشتری برای بامداد فوم می باشد).

 

برای دریافت قیمت یونولیت سقفی و یونولیت دیواری و خرید مصالح ساختمانی تماس بگیرید