باوجود تاثیر کرونا بر صنایع ؛

وقفه ای در تولید محصولات بامداد فوم ایجاد نشد

 انواع محصولات بامدادفوم

تولیدکننده ی انواع مصالح ساختمانی

مدیر عامل مجتمع صنعتی بامداد فوم خوزستان گفت : کاهش حجم نقدینگی و کاهش قدرت خرید مردم به واسطه مشکلات اقتصادی و شیوع کرونا باعث رکود بازار صنعت ساختمان شده، اما با وجود همه این مشکلات و محدودیت ها تلاش کردیم همچنان تولید انواع محصولات پلاستوفوم، بلوک سقفی، یونولیت، ورق پلاستوفوم، ورق یونولیت، شاسی خرپا، شاسی میلگردی، تیرچه صنعتی، تیرچه ماشینی، سقف ساختمان، فوم دیواری در گروه صنعتی بامداد فوم ادامه داشته باشد.
به گزارش سازه نیور: احسان جوهر زاده  اظهار کرد : صنعت ساختمان در دوران کرونا و پساکرونا نیازمند برنامه ریزی های جدید است که متناسب با شرایط اقتصادی مردم به حیات خود ادامه دهد.

جوهرزاده تصریح کرد: طبیعتا سختی هایی بر سر راه تولیدکنندگان قراردارد که البته امیدواریم که حمایت دولت از کارآفرینان مسیر تولید هموار تر و زمینه اشتغال بیشتری فراهم آید.
وی با اشاره به اینکه این شرکت از سال ۱۳۸۷ تاسیس شده است گفت: در ابتدا در زمینه پلاستوفوم فعالیت خود را آغازکردیم و اولین دستگاه خط تولید دیوارهای پلاستوفومی به خوزستان توسط شرکت ما انجام شده است. همچنین سال ۹۰ هم خط تولید تیرچه صنعتی را به استان وارد کردیم که همچنان فعال است.
این تولید کننده خوزستانی، ظرفیت تولید پلاستوفوم مجتمع صنعتی بامداد فوم خوزستان را یک هزار و ۱۰۰ تن درسال اعلام کرد و گفت: ایرانی ها در این صنعت نسبت به اکثر کشورهای اطراف و حتی کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز جلوتر هستند