قیمت مسکن
اجاره‌بها در حال موازنه با قیمت مسکن است
1400-05-27
تأثیر کرونا بر سبک معماری!
1400-06-05

چه آینده ای در انتظار یونولیت ساختمانی است؟

انواع یونولیت ساختمانی بامداد فوم

چه آینده ای در انتظار یونولیت ساختمانی است؟
واحد تحقیق و توسعه گروه صنعتی بامداد فوم :استفاده از پلاستوفوم در سال های آتی در ساختمان ها ادامه خواهد داشت و حتی یونولیت به عنوان جایگزینی برای مصالح سنگین تر نیز در حال رواج یافتن است. جامعه مهندسی جهان هر روز در حال پیشرفت و استفاده از تکنولوژی هایی هست که ساخت سازه را از نظر مقاومت افزایش و از نظر مدت زمان ساخت کاهش می دهد, به همین دلیل تنوع محصولات پلاستوفوم در شکل های جدید و نوآورانه در حال بیشتر شدن است.
نکته قابل توجهی که ارزش خواندن این مقاله را بیشتر می کند پرداختن به مسئله ای است که در ساخت سازه کمتر به آن دقت می شود, منظورم استفاده از یونولیت در دیوار داخلی هست، یونولیت دیواری باعث می شود برخی از مشکلات ساکنین ساختمان تا مقدار قابل توجهی کاهش یابد.

مشکلات ساختمان ها به دلیل عدم استفاده از یونولیت

 • انتقال صدای پای همسایه طبقه بالا به سقف خانه
 • شنیدن صدای انها و نداشتن حریم خصوصی
 • انتقال رطوبت به دیوار ها
 • ورود و خروج انرژی
 • ثابت نماندن دما
این مسائل ریشه در سازه و اسکلت ساختمان دارند وبه دلیل عدم عایق ساختن دیوارها با یونولیت دیواری به وجود می آیند و پس از اتمام ساختمان دیگر اغلب به سادگی قابل حل نیستند.
اگر شما مستقیما درگیر ساخت و ساز هستید,
باید  بدانید که با وجود تمام مزایای خوب یونولیت, استفاده آن در دیوارهای ساختمان, به دلیل دوجداره شدن دیوار برای قرارگیری لایه یونولیت در بین آن و در نتیجه کمتر شدن فضای ساختمان به صرفه نیست.

خرید یونولیت دیواری

برای ثبت سفارش و خرید یونولیت دیواری در شهرهای مختلف خوزستان کافیست با بامدادفوم تماس بگیرید.

یونولیت دیواری شوش، یونولیت دیواری اندیمشک، یونولیت دیواری دزفول، یونولیت دیواری شوشتر، یونولیت دیواری مسجد سلیمان، یونولیت دیواری لالی، یونولیت دیواری اندیکا، یونولیت دیواری ایذه، یونولیت دیواری باغ ملک، یونولیت دیواری قلعه تل، یونولیت دیواری رامهرمز، یونولیت دیواری ماهشهر، یونولیت دیواری بهبهان، یونولیت دیواری امیدیه، یونولیت دیواری ماهشهر، یونولیت دیواری سربندر، یونولیت دیواری آبادان، یونولیت دیواری خرمشهر، یونولیت دیواری شادگان، یونولیت دیواری سوسنگرد، یونولیت دیواری هویزه، یونولیت دیواری حمیدیه، یونولیت دیواری هندیجان، یونولیت دیواری گتوند، یونولیت دیواری باوی، یونولیت دیواری اهواز، یونولیت دیواری خوزستان

 

راهکار بامداد فوم برای ساختمان سازی

 

اما راهکاری که برای این مشکل در نظر گرفته شده و مهندسان زیادی در کشور از آن استفاده می کنند استفاده از  دیوار های پیش ساخته 3dpanel هست.
3dpanel به دلیل این که سبکتر و ارزانتر از سازه های سنتی و کنونی است در برابر زلزله، حریق، رطوبت و صدا نیز عایق است و همچنین در کوتاهترین زمان ممکن ساخته می شود, کاملا این قابلیت را دارد که جایگزین مصالح ساختمانی شود.

 

 

برای مطالعه بیشتر:یونولیت ساختمانی

 

مزایای 3dpanel(تری دی پانل)

 • سبک
 • ارزان
 • مقاوم در برابر زلزله
 • عایق دما
 • عایق رطوبت
 • عایق صدا
 • سرعت در ساخت

 

پس اگر شما هم یک مهندس عمران هستید، که به روز بودن و آگاه بودن برایتان مهم است، باید یک سری نکات کلیدی را درباره 3dpanel بیشتر از دیگران بدانید.
تمام نکات 3dpanel و ریزترین مشکلات و سختی های اجرایی آن را در مقالات بعدی می توانید بخوانید.

 

برای مطالعه بیشتر: قیمت خرید یونولیت سقفی